O MUXU

MUXU je autorská móda z Ostravy, tvořící pro muže i ženy. S vlastním osobitý příběhem, který se vyvíjí už od roku 2011.

Stále se učím. Hledám. Čerpám inspiraci ze všeho kolem. Vyvíjím sebe i svou tvorbu. Kombinuji někdy i nekombinovatelné. Čím dál více směřuji k univerzálnosti, unisex a multifunkčním oděvům. Je to proces objevování, proces zaznamenávání formou oděvu, druhé kůže, odrazu našeho života i nálad.

Neumím totiž jediné - nudit se. A takové je i mé oblečení. Živelné. S pozitivními vibracemi, pohodlné, neotřelé, ušité steh po stehu v malé dílničce v Ostravě-Zábřehu.

Často vytvářím věci, které existují jen v jediném kuse nebo limitované edice po pár kusech. Tyto se vystavují primárně pro fanoušky na FB stránkách.

Přestože na sobě poslední roky sleduji stopy workoholismu, netrpím megalomanií a vyžívám se v detailech, drobnostech a těch malých radostech, které vytváří veškerou tu úžasně kreativní lásku k tomu, co dělám. Každý kousek nechávám uzrát. Vše se šije plynule, na objednávku, většinou do 14 dní. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně. Proto se některé zakázky šijí i na míru (viz Šijeme na míru). MUXU se objevuje i v některých designových obchůdcích v ČR (viz Kde nás najdete). Několikrát do roka jezdíme svou tvorbu prezentovat i na výstavy mladých designérů (viz Jedeme za vámi). V neposlední řadě se MUXU podílí i na organizaci Design zóny na Colours of Ostrava.

Od roku 2015 jsme s MUXU součástí kampaně Fashion Revolution.

 

Logo inverted

Kde nás najdete

Pavlovova 41
Ostrava-Zábřeh
70030

+420 721 677 888
muxu@centrum.cz